Tuesday, 23 July 2013

Korter

Juhkentali 23, seitsmes korrus (eelviimane). Kolm tuba, köök, WC, vannituba, kaks (!) rõdu, 68 ruutmeetrit. Aknad ja radiaatorid vahetatud (aknad paketid, radikad reguleeritavad, automaatsete soojamõõturitega). Linna küte ja soe vesi. Sanitaarremont tehtud 2011. aastal, sellest ajast uus külmik, elektripliit, kubu ja pesumasin (jäävad sisse).

Korter on maja keskel ja maja asendi tõttu liigub meretuul piki fassaadi, nii et korter on soe ja mingit lisakütet pole tarvis. Ütlen ausalt, talvised kommunaalid jõudsid 150 euroni, sest ühistu kogub remondifondi (rõdud, fassaad ja mis kõik on plaanis ära teha). Lift on renoveeritud, pole kordagi probleeme olnud. Parkimise eest tahab linn raha, aga parkimiskoha kriisi pole, alati mahub ära.

Köök on meeldivalt suur, samuti vannituba. Toad on eraldi, nii et korteris saab elada kolm inimest. Millegipärast on rõdud väiksemate tubade küljes, aga muidu on planeering mugav, inimesed ja asjad ei jää üksteisele jalgu. Koridoris on seinakapid. Mis veel? Õige jah, tolmuimeja on samuti olemas ja alt uksel on laitmatult töötav domofon. Korteri enda uks paras rauakobakas, nii et turvatase kõrge.


No comments:

Post a Comment